Krokusowa rewolucja

no images were found

Dzisiaj połączone siły przyrodników (uczniowie z koła przyrodniczego), samorządu (przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego)oraz dziennikarzy  redakcji „Szkolnych Wieści” sadziły krokusy w ramach akcji „Krokusowa rewolucja”. Nasi redaktorzy przywieźli sadzonki z XIII Gali Szkolnego Pulitzera zorganizowanej przez Kurier Szczeciński. Tam podczas spotkania z inicjatorem akcji panem Sylwiuszem Mołodeckim otrzymaliśmy około stu sadzonek krokusów w celu rozszerzenia „krokusowej rewolucji”, która opanowała Szczecin.

Pod czujnym okiem pani Beaty Ryguckiej uczniowie naszej szkoły posadzili sadzonki kwiatów. Mamy nadzieję, że posadzone kwiaty zimę zniosą dobrze, by na przedwiośniu cieszyć nasze oczy swymi kolorami.

I. Sosin