Konkurs SKO

Zapraszam wszystkie chętne dzieci należące do SKO działającego przy naszej szkole, do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem MOJA MAGICZNA MASKA ogłoszonym przez PKO Bank Polski.

Tematem pracy jest zaprojektowanie i wykonanie magicznej maski karnawałowej w dowolnym kolorze, kształcie i wielkości (od A4 do A3) – puśćcie wodze fantazji! Technika do wyboru – możecie ją narysować, namalować, wykleić albo stworzyć ciekawy kolaż.   Im bardziej oryginalnie, tym lepiej. Najciekawsze prace – jak zobowiązuje się organizator- zostaną nagrodzone (czekają tablety, iPody oraz zestawy upominków SKO). Na wykonanie macie czas do czwartku 28 stycznia 2016 r.                                       .

Prace należy podpisać na odwrocie w sposób określony w regulaminie dostępnym na stronie www.bankomania.pkobp.pl/bankokonkursy/konkurs-moja-magiczna-maska/

Opisane maski należy złożyć u wychowawcy. W piątek 29 stycznia wszystkie prace wyślę w jednej paczce na adres organizatora. A zatem … ciekawych pomysłów i do dzieła!

Opiekun SKO Brygida Gębarska