Grudniowe kolędowanie z Jedynką

no images were found

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia to doskonała okazja do wspólnego kolędowania. Uczniowie z naszej szkoły wzięli dziś udział w koncercie dla rodzin zastępczych zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Goście usłyszeli najbardziej znane, ale i mniej popularne kolędy w wykonaniu dzieci z klas: I c, IV a, IV b oraz chóru szkolnego, podziwiali tancerzy z klasy I c. Dużą niespodzianką był występ zespołu Mali Stobniczanie, który tworzą uczniowie z klas V a i V c.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Publiczność nie szczędziła braw młodym wykonawcom, chętnie włączyła się do wspólnego kolędowania.

Po zakończeniu koncertu pani dyrektor Maria Jędrzejczyk gorąco podziękowała wszystkim występującym, dzieci otrzymały słodkie upominki.

Uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym przygotowanym przez p. Barbarę Grzejszczyk, Pawła Lemiesiewicza i p. Tatianę Skrzypiec.

T. Skrzypiec