Gratulacje :)

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Żołnierskiej. Miał formę online – chętni uczniowie mogli przysłać film z wykonaniem wybranego utworu. Łącznie do udziału w zmaganiach konkursowych zgłosiło 33 wykonawców. Jury oceniło wykonania w trzech grupach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII – VIII. Najliczniej reprezentowaną grupą byli nasi najmłodsi. Po obejrzeniu wszystkich nagrań jury wyłoniło zwycięzców:

KLASY I-III

I miejsce ex aequo: Agnieszka i Alicja Żołnierzów kl. IA oraz Maja Kwiatkowska kl. IIC

II miejsce: Antonina Zakrzewska kl. IA

III miejsce ex aequo: Laura Musiałowska kl. ID oraz Ania Krzemińska IA
Wyróżnienie: Nikola Kliś Kl. IE

KLASY IV – VI:

I miejsce: uczniowie klasy VID (Jagoda Banasiak, Nikola Bury, Julia Salwa, Julia Puziak, Zuzanna Pacholak, Julia Pacholak, Sara Łaski, David Pocheć i gościnnie Aleksandra Salwa VIIIC)

II miejsce ex aequo: Marianna Jarosz kl.IVA oraz Ewa Pliszka kl. VIB

III miejsce: Mateusz Ludwisiak kl. IVB
Wyróżnienie: Jakub Klejna kl. IVA

KLASY VII-VIII:

I miejsce: Zuzanna Kostka kl. VIID

Wszystkim wykonawcom gratulujemy, a wielkie brawa dla zwycięzców ✌️✌️🤩🤩🤩🎉🎉

Edyta Kołtun
Wioletta Kołdziejska