Góra Grosza

Nie było to łatwe… ale w końcu udało się nam podliczyć grosze zbierane w ramach akcji Góra Grosza

Jak co roku od wielu już lat uczestniczyliśmy w akcji zbierania monet Góra Grosza. Jest to już siedemnasta edycja akcji organizowanej w całej Polsce przez Towarzystwo Nasz Dom. Jesteśmy dumni, że możemy dołożyć cegiełkę, aby wesprzeć różne formy opieki zastępczej, dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w biologicznych rodzinach. Cieszymy się, że zawsze możemy na Was liczyć, że macie wielkie serca, gotowe by wspierać innych.

Kwota, którą zebraliśmy w tym roku bardzo nas zaskoczyła! Towarzystwu Nasz Dom przekażemy 2190, 06 zł (45734 monety).

Największą kwotę, a jednocześnie najwięcej monet (aż 16000) zebrała klasa II b (wychowawczyni – p. Celina Słupecka), tj. 230 zł. Na drugim miejscu uplasowały się klasa V d (wychowawczyni – p. Katarzyna Jarosz), zebrali 111, 65 zł (8161 monet) i klasa II f (wychowawczyni – p. Natalia Górazda) – uczniowie przekazali 120, 63 zł (3767 monet).

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za szczodrość!

Bardzo dziękuję członkom SU, którzy poświęcili wiele czasu na liczenie pieniędzy.

Opiekun SU – Olga Taratajcio