Egzaminy uczniów klas VIII

Uprzejmie informujemy, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w naszej szkole w terminach ustalonych przez CKE, czyli w dniach 15-17 kwietnia 2019 r.

Harmonogram egzaminów:

• 15 kwietnia – język polski
  • 16 kwietnia – matematyka
  • 17 kwietnia – język obcy

Egzamin odbędzie się hali gimnazjum i w salach czerwonego budynku – ze szczegółami zostaniecie zapoznani w poniedziałek przed egzaminem na spotkaniach z nauczycielami. Spotkania klas

• VIII a – sala 41
  • VIII b – sala 38
  • VIII c – sala 37

Egzamin rozpoczyna się o godz. 9:00, dlatego bądźcie już w szkole od godz. 8:15, aby sprawnie wylosować miejsca i punktualnie rozpocząć egzamin.

Czas pracy zdających wynosi odpowiednio:

• z języka polskiego – 120 minut (lub nie więcej niż 180 minut w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu został wydłużony)
  • z matematyki – 100 minut (lub nie więcej niż 150 minut w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu został wydłużony)
  • z języka obcego  – 90 minut (lub nie więcej niż 135 minut w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu został wydłużony).

Przypominamy, o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej wszelkich urządzeń telekomunikacyjnych. Można wnieść wyłącznie pióro/długopis z czarnym tuszem/ atramentem oraz linijkę na egzamin z matematyki. Możecie też mieć przy sobie małą butelkę wody (mniej niż 1 litr), której nie wolno stawiać na stoliku. Nie zapomnijcie też legitymacji szkolnej!

Życzymy powodzenia!

Dyrektor i wicedyrektorzy szkoły