Dzień otwarty dla przyszłych uczniów i ich rodziców

19 marca 2014r. odbyło się spotkanie Dyrekcji Szkoły z dziećmi i rodzicami mającymi rozpocząć naukę w murach naszej szkoły. Pani dyrektor Krystyna Górecka poinformowała rodziców o zmianach prawnych dotyczących uczniów rozpoczynających naukę w klasie I oraz przedstawiła  organizację pracy w naszej szkole i działania podejmowane z uczniami klas młodszych. Pani pedagog Ilona Kozubska przekazała informacje dotyczące bezpieczeństwa i wsparcia dla rodziców i dzieci. Aby nie były to tylko słowa zaprezentowany został film przedstawiający jak w naszej szkole pracują uczniowie klas młodszych.

Po spotkaniu i prezentacji filmowej, rodzice i dzieci mogli obejrzeć szkołę i porozmawiać z nauczycielkami edukacji wczesnoszkolnej