Dyskoteka walentynkowa

W środę, 12 lutego 2014 r., w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa dla klas IV-VI, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.Jak zawsze zabawa była świetna. Uczniowie bawili się w rytm muzyki przygotowanej przez naszego nauczyciela muzyki – pana Pawła Lemiesiewicza. Do tańca zagrzewały nas nie tylko skoczne piosenki z najpopularniejszych list przebojów, ale i kolorowe światła dyskotekowe. Hitem (jak zawsze zresztą) okazała się Macarena, która porwała do tańca wszystkich uczniów. Sala zamieniła się wtedy w tłum tańczący wg tych samych ruchów.

Tuż przed końcem dyskoteki zagościły w sali nasze panie dyrektor: Krystyna Górecka i Katarzyna Jarosz, by choć przez chwilę pobawić się z nami.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, więc o 18.00 wszyscy rozeszli się do domów.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji dyskoteki walentynkowej.

Opiekun SU – Olga Taratajcio