„Co wiem o Wielkiej Brytanii”

11 czerwca 2014r. w Drawnie odbył się międzyszkolny turniej wiedzy o krajach anglojęzycznych „Co wiem o Wielkiej Brytanii”, w którym wzięła udział drużyna z naszej szkoły, w składzie: Marcel Bikowski kl. Vb, Julia Zielińska kl. Vb, Tobiasz Głowacki Vc, Wiktoria Maciąg Vc.

Konkurs miał na celu rozbudzenie aktywności poznawczej oraz zainteresowanie Wielką Brytanią. Turniej składał się z kilku etapów: testu wiedzy, układaniu puzzli, zaznaczaniu miast na mapie, rozpoznawaniu zabytków na slajdach oraz rozpoznawaniu flag. Poziom konkursu był wysoki, nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Marcel, Julia, Tobiasz i Wiktoria otrzymali drobne upominki. Na zakończenie odbył się piknik oraz przejazd motorówką po rzece Drawie.

J. Emilianowicz