Choszczeńskie biegi terenowe – złote medale naszych uczniów!!!

Drugiego dnia jesieni na Placu im. Wincentego Witosa przy Miejskiej Górze odbyła się dziewiąta już edycja Choszczeńskich Biegów Terenowych. Oczywiście na starcie nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły, wśród których obok medalistów znaleźli się i tacy, którzy bieg potraktowali jako przygodę i okazję do zmierzenia się z własnymi słabościami.

Aż troje z naszych reprezentantów w kategoriach starszych (klasy IV – VI – biegali na 600 metrów) stawało na najwyższym stopniu podium prowadząc w swoich biegach od początku do mety. Naszą serię złotych medali zaczęła Zuzia LADRA z klasy VB. Drugi złoty „krążek” wybiegał Justyn ZDROJEK z klasy VA, a nasz „hat trick” skompletował Daniel KALUPA z VIA.

Na najniższym stopniu podium stanęła w biegu piątoklasistek Otylia PIECHOWIAK, takk jak Zuzia z klasy VB. Identyczne miejsce jak Otylia wywalczyła Agata KALINOWSKA z IVB, która jednak na skutek pomyłki sędziowskiej – ku ogólnemu niezadowoleniu trenerów i opiekunów – została „zepchnięta” na miejsce piąte! Jako czwartą w tym biegu sklasyfikowano koleżankę Agaty z klasy – Patrycję KARPAŁĘ. Dla nas Agata jest BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ!!!

W kategorii klas młodszych na podium stanęli:

klasy I – Maja Stecyk III miejsce

klasy II dziewczęta – Zuzanna Niewiadowska II miejsce, Karolina Wawrzyniak III miejsce, Hanna Lewandowska IV miejsce

klasy II chłopcy – Bartosz Walendzik II miejsce, Antoni Łopatto III miejsce

klasy III dziewczęta – Julia Matwiejko II miejsce, Agnieszka Smużniak IV miejsce, Oliwia Świerczyńska V miejsce

klasy III chłopcy – Filip Franas III miejsce, Jakub Brzęczek V miejsce

GRATULUJEMY!!!