Choszczeński Pulitzer Szkolny 2014r.

no images were found

15 maja w Filii  Biblioteki Publicznej nastąpiło uroczyste zakończenie konkursu na gazetę szkolną o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2014.
Miło nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych po raz kolejny zdobyliśmy tytuł Laureata
a nasi redaktorzy:
Martyna Nieczysta i Mateusz Gawlik – kl. Va,  Zuzanna Czerniak – kl. VId  oraz  Julian Kędys – kl. VIc otrzymali wyróżnienie za najlepsze artykuły. Redakcja „Szkolne Wieści” i redaktorzy otrzymali w nagrodę bony pieniężne. Po uroczystym rozdaniu nagród uczestniczyliśmy w warsztatach dziennikarskich, które poprowadził redaktor „Głosu Szczecińskiego”, pan Piotr Jasina.

Ten rok szkolny był niezwykle owocny dla redakcji „Szkolne Wieści”. Zdobyliśmy dwa Pulitzery, wojewódzkiego i powiatowego. Pozdrawiamy wszystkich naszych wiernych czytelników, bo przecież to Wy motywujecie nas do pracy. Zachęcamy do przeczytania ostatniego w tym roku szkolnym numeru „Szkolnych Wieści”, który w najbliższych dniach trafi do Waszych rąk.