Mistrzynie Powiatu:)

Po chłopcach przyszedł czas na dziewczęta, które bardzo chciały dorównać swoim kolegom i wygrać Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Koszykowej, które dziś odbywały się w hali naszej szkoły. ? I UDAŁO IM SIĘ!!! ?? Nasza żeńska reprezentacja pokonała swoje rywalki (stawiła się tylko nasza imienniczka z Suliszewa…) i uzyskała tym samym prawo reprezentowania naszego powiatu w Mistrzostwach Regionu!!! ?? Można powiedzieć, że choszczeńska „JEDYNKA” koszykówką stoi!!! (więcej…)

Szkolny Konkurs Recytatorski

Podajemy terminy Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który jak co roku odbędzie się w naszej bibliotece:

Klasy 1-3: wtorek, 6 marca, godz. 12.00 – uczniowie przygotowują 2 wiersze
Klasy 4-7: środa, 7 marca, godz. 14.00 – uczniowie przygotowują wiersz i fragment prozy

Przypominamy, że uczniowie zgłoszeni do konkursu zostają wyłonieni w eliminacjach klasowych (maksymalnie dwie osoby z klasy). (więcej…)