Sp1

Zapisy do szkoły

Zgodnie z harmonogramem określonym w Zarządzeniu 1664/18 Burmistrza Choszczna z dnia 1 lutego 2018 r., w dniach od 12 lutego do 28 marca br. w naszej szkole prowadzone będą zapisy do klas pierwszych dzieci urodzonych w 2011 r.

Przy zapisie rodzice/opiekunowie proszeni są o złożenie wypełnionej Karty zapisu dziecka do klasy pierwszej i karty rekrutacyjnej jeżeli dziecko jest spoza obwodu szkoły  (formularze do pobrania na stronie lub w sekretariacie szkoły), okazanie dowodu osobistego i aktu urodzenia dziecka oraz w razie potrzeby dokumentów wymaganych w postępowaniu rekrutacyjnym.

Więcej informacji o rekrutacji w SP1

Zapraszamy do sekretariatu szkoły.

Dodane przez Krystyna Górecka dnia 8 lutego 2018 23:21

Z podwórka na stadion

Hala Sportowa Zespołu Szkół Nr 2 była świadkiem powiatowego Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” w kategorii dziewcząt i chłopców do lat 12.

W zawodach wzięły udział reprezentacje naszej szkoły, które spisały się naprawdę dobrze!!! 👏👍 Dziewczęta zajęły 3 miejsce 🥉🏆 a chłopcy uplasowali się o „oczko” wyżej i byli drudzy!!! 🥈🏆  (więcej…)