Wesołych Świąt:)

Gdy choinka już w kubiku,

gdy kolędy na języku

spieszymy złożyć Wam życzenia z dniem Bożego Narodzenia.

Co by się darzyło w Nowym Roku,

zdrowie Was nie opuszczało,

szczęście było i do końca roku szkolnego prowadziło.

Po prosu WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂

Opowieść wigilijna

Dzisiaj nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję obejrzeć „Opowieść wigilijną” przedstawioną przez szkolne koło teatralne pod kierunkiem p. E. Olczak. Bardzo udany debiut młodych aktorów, oklaski na stojąco. Gratulujemy serdecznie:)

Podaruj serce w prezencie