III c pomaga

Uczniowie klasy III c wzięli udział w akcji charytatywnej mającej na celu obdarowanie prezentami podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach. (więcej…)

Świąteczny prezent dla schroniska

W  dniu dzisiejszym  nasza ,,Jedynka” przekazała dla Choszczeńskiego Schroniska ogromny świąteczny podarunek w postaci karmy, koców oraz  legowisk. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów naszej szkoły oraz  ich rodziców dostarczyliśmy bezdomnym zwierzakom naprawdę dużą ilość karmy, za co Kierownictwo Schroniska wszystkim bardzo dziękuje. (więcej…)

Zatrzymaj się na chwilę

W świąteczny nastrój wprowadzili nas dzisiaj uczniowie kl. Ia, VId, VIIa, którzy zaprezentowali swe talenty aktorsko – wokalne w przedstawieniu pt. „Zatrzymaj się na chwilę…” przygotowanym przez p. K. Jarosz, p. M. Walendzik, p. K. Pieczykolan.

Projekt ,,Adoptuj statek”

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej włączyli się do projektu edukacyjnego ,,Adoptuj statek”. Adoptowany statek nazywa się Immanuel Schulte i pływa pod banderą Wielkiej Brytanii. (więcej…)

Pocztówkowi Przyjaciele Jedynki

Uczniowie klasy I d  z przyjemnością włączyli się  w akcję „Pocztówkowi Przyjaciele”, która polega na wymianie pocztówek ze szkołami na terenie całej Polski. Na początku wysłali pozdrowienia do swoich  rówieśników na pocztówkach z wizerunkiem Choszczna. (więcej…)